גיוס אשראי

עבודה מול הבנק דורשת ידע ומקצועיות. 
כפי שלא נהוג לגשת לבית המשפט ללא עורך דין כך גם כאשר אתה פונה לבנקים, אתה חייב יועץ עסקי מקצועי

גיוס האשראי אינו מתבצע אך ורק באמצעות הבנקים אלא גם באמצעות קרנות הסיוע של המדינה אשר מאפשרות לעסקים לקבל הלוואות לטווח ארוך (חמש שנים) עם אופציה לגרייס (תשלום ריבית בלבד) במשך חמישה חודשים.

מבקשי אשראי רבים נתקלים בסירוב מהבנקים לבקשת הלוואה היות ולא כולם מכירים את הצד שממנו בודק הבנק את ההלוואה, לאופן הצגת בקשת האשראי יש משקל כבד מאוד והכרחי לשם קבלת האשראי .

בנוסף, צריך להכיר את התנאים שניתן להשיג בקבלת הלוואה מהבנק, במקרים רבים ניתן להשיג תנאים טובים בהרבה מהתנאים הראשוניים שהבנק מציע.

בעת הכנת בקשה לגיוס אשראי ידאגו המומחים של קויפמן תהליכים עסקיים :

  • ניתוח  מצב קיים – נבדוק את בדיקת מערך האשראי הקיים בבנק שלך, נערוך אבחון וניתוח מקיף אודות מצבה הפיננסי של החברה, נבצע ניתוח השוק שבו פועלת החברה והשלכתו על פעילות החברה. 
  • שלב הבקשה – כולל הכנת דו"ח בקשת אשראי בפורמט מיוחד עבור בנקים, פורמט זה יקל על הבנק לתת את ההלוואה.  ניהול משא ומתן עם מספר בנקים במקביל ע"מ לקבל עבורך את התנאים הטובים ביותר להלוואה ולחסוך בעלויות האשראי ואת איתור מקורות אשראי במערכת הבנקאית ממקורות מימון שונים. 

כאמור גיוס אשראי הינו קריטי לעסק כאשר האשראי חייב להיות מנוהל בצורה נכונה. אשראי אשר מנוהל בצורה נכונה מתבטא במסגרת עובר ושב אשר מאפשרת לעסק תשלום שוטף של ההוצאות שלו כגון: שכירות, תשלום משכורות, חשמל וארנונה והוצאות שוטפות.

נטילת הלוואות מיועדת עבור השקעות של העסק. במקרה של עסק מסחרי – השקעות במלאי של העסק, במקרה של עסק יצרני – השקעה בחומרי גלם עבור העסק וכן רכישה של רכוש קבוע